dobreseo


Usługi google
Lipiec 20, 2011, 11:07 am
Filed under: Internet | Tagi: , , , ,

Dla wielu Google jest bliskoznacznikiem Internetu. Wszelkie surfowanie w sieci rozpoczynają od wizyty na witrynie tej wyszukiwarki. Jednak Google to nie tylko wyszukiwarka. Spółka ofiaruje o wiele więcej usług, nie wszyscy o nich wiedzą.
Największym sukcesem Google w ostatnich latach było wypuszczenie autorskiej przeglądarki Google Chrome. Przypomina bardzo wyszukiwarkę- jest naturalna w użyciu, chyża i ofiaruje niewiele opcji. Szybko zyskała powierzenie wśród internautów i jest obecnie trzecią najczęściej używaną przeglądarką na globie.

Odmiennym potężnym osiągnięciem Google jest udostępnienie bezpłatnych skrzynek pocztowych o ogromnej pojemności. Mowa oczywiście o bardzo popularnym Gmailu. Jego pojawienie się wstrząsnęło rynkiem, podarowanie użytkownikom 1GB miejsca na skrzynce w czasach, gdy standardem było 16MB było rewolucją. Jeśli dodać do tego niesamowicie skuteczny filtr antyspamowy, posiadamy odpowiedź na pytanie o tajemnicę sukcesu usługi.

Następnym interesującym programem oferowanym przez Google jest przeglądarka graficzna Picasa. Ta błyskawiczna i pokaźna aplikacja także cieszy się kolosalną sławą. Perspektywa szybkiej fundamentalnej edycji fotosów została doceniona przez laików, jak także przez profesjonalistów. Najciekawsza jest jednakże możliwość szybkiego uploadu fotek na serwer Google. W ten sposób nie trzeba się frasować szukaniem właściwego serwera, można skorzystać z najdogodniejszej i najszybszej sieci serwerów na globie, totalnie za darmo!

To wyłącznie początek długiej listy wspaniałych sukcesów firmy Google. Dziwaczne, że nadal wiele gości kojarzy jedynie ich wyszukiwarkę.

Reklamy

Dodaj komentarz so far
Dodaj komentarzSkomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s%d blogerów lubi to: