dobreseo


Metody reklamowania się w internecie
Lipiec 20, 2011, 11:43 am
Filed under: seo | Tagi: , , ,

Głównym celem wszystkich serwisów internetowych jest to, żeby otrzymywały jak największą liczbę wyświetleń. Aby uzyskać popularność, internauci muszą mieć możność nieskomplikowanego znajdowania witryny. Ażeby uzyskać ten efekt, trzeba być wysoko w wynikach wyszukiwania fraz dotyczących aktywności serwisu.

Istnieją dwie kardynalne procedury zdobycia wysokiego miejsca w wynikach wyszukiwania. Pierwszym jest wykupienie linków sponsorowanych na interesującą nas frazę. Jest to bardzo szybki sposób na reklamowanie serwisu. Użytkownik po wpisaniu danego słowa momentalnie ujrzy naszą stronę. Jeśli posiadamy interesujące hasło reklamowe, jest kolosalna szansa, że szybko skusi się na naszą ofertę. Strategia ta ma niestety jeden główny minus- wielu użytkowników nauczyło się omijać linki sponsorowane szerokim łukiem, wolą korzystanie ze domyślnych wyników wyszukiwania. Niektórzy używają szczegółowych filtrów blokujących wyświetlanie takich obwieszczeń.

Jest na to rada. Można spróbować stronę naturalnie wypozycjonować, aby zawsze znajdowała się wysoko w rezultatach wyszukiwania. Niestety ta metoda jest bardzo czasochłonna, efekty będą dostrzegalne po kilku miesiącach. Wiele ludzi zajmuje się zawodowo pozycjonowaniem i optymalizacją serwisów, zatrudnienie profesjonalisty jest perfekcyjnym sposobem na błyskawiczne wyciągnięcie strony na szczyt rezultatów wyszukiwania. Wiąże się to niestety z ubocznymi wydatkami, ale jeśli praca zostanie świetnie zrobiona, efekt będzie trwalszy aniżeli w przypadku odsyłaczy sponsorowanych, a internauci swobodniej będą wchodzić na naszą witrynę.

Reklamy

Dodaj komentarz so far
Dodaj komentarzSkomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s%d blogerów lubi to: